Pytanie:
Które rodzaje desek są najłatwiejsze w utrzymaniu?
mmccoo
2010-08-18 07:41:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mieszkam w Portland, OR. Deszczowe miasto.

Będę rozbudowywał talię w moim domu i myślę, że mógłbym ulepszyć go do czegoś ładniejszego niż jodła parowa poddana działaniu ciśnienia.

Mam kuzyn, który w zeszłym roku postawił mahoniową talię i jest naprawdę fajny. Bardzo mi się podoba kolor i wariacja kolorystyczna. W tym samym czasie mój dentysta opowiedział mi o tym, jak używał IPE w swoim domu i chociaż instalacja wydaje się trudna, konserwacja brzmi jak pestka, tj. Nie istnieje.

Jeśli chcę wytrzymały deck, który wymaga minimalnego uszczelnienia i jednocześnie ładnie wygląda, co polecacie?

Możesz nie mieć tych samych problemów, co w obszarze środkowoatlantyckim z pokładami kompozytowymi / plastikowymi, ale z moich doświadczeń na pokładach innych ludzi, jeśli są w pełnym słońcu, stają się * gorące *, do punktu I naprawdę nie chciał chodzić po nim boso. Możesz nie mieć tych samych problemów w swojej okolicy, szczególnie jeśli jesteś w dobrze zacienionym obszarze i brzmi to tak, jakbyś był gotów wydać na egzotyczne lasy, ale pomyślałem, że skomentuję to dla każdego, kto mógłby być wobec.
Trzy odpowiedzi:
#1
+3
warren
2010-08-18 18:09:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli budżet nie jest problemem, możesz wybrać mahoń lub drewno tekowe.

Jeśli chodzi o budżet, przypadkiem podoba mi się wygląd „desek” tarasowych z imitacji drewna, takich jak te z PVC firmy Lowes. Jestem pewien, że jest też kilka innych marek / typów.

#2
+2
Tester101
2010-08-18 21:06:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Deski kompozytowe Trex wyglądają naprawdę ładnie (chociaż jestem pewien, że są drogie) i praktycznie nie wymagają konserwacji.

#3
+1
aphoria
2010-08-18 22:56:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Byłem zadowolony z desek kompozytowych TimberTech Earthwood z drewna orzechowego na naszej werandzie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...