Pytanie:
Jaki jest najlepszy sposób montażu drzwi dla zwierząt w ścianie zewnętrznej?
Jordan H.
2010-08-05 01:40:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chcę zainstalować drzwiczki, aby mój pies mógł wyjść. Drzwi wybiegały na taras przymocowany do tylnej części domu. Na ścianie połączonej z pokładem mam przesuwane szklane drzwi i wystarczająco dużo miejsca na ścianie, aby drzwi dla zwierząt mogły być umieszczone w wielu różnych sytuacjach. Pytanie brzmi, jaka byłaby preferowana lokalizacja / metoda instalacji?

  • W samych przesuwanych szklanych drzwiach? (Wydaje się trudne, jeśli nie niemożliwe)
  • W ścianie obok drzwi, między słupkami? (Przecięcie płyty gipsowo-kartonowej, izolacji i ściany zewnętrznej / elewacji)
  • W ścianie wyśrodkowanej na słupku? (Nie jestem pewien, jak bardzo różniłoby się to od opcji 2)

Czy po wykonaniu otworu obramowałbyś go? Czy sprzedają drzwiczki zaprojektowane do tego właśnie celu (zamiast umieszczania w istniejących drzwiach metalowych lub drewnianych)?

Kilka pytań: Czy są jakieś koty, które chcesz zatrzymać w środku? A jeśli tak, to czy Roxy jest zbyt płochliwa, by poradzić sobie z automatycznymi drzwiami potrzebnymi do zatrzymania Kirby w środku?
Oczywiście bardzo dobrze to nadążałem. Koty powinny zostać w domu, pies powinien wyjść.
Hahaha, wracasz do tego w nowym domu w celach informacyjnych?
Nie, w końcu udało mi się połączyć wszystkie moje konta wymiany stosów w jedno, więc logowanie się nie było takie straszne. :-) I wtedy zobaczyłem powiadomienie o tym!
Trzy odpowiedzi:
#1
+4
Doresoom
2010-08-05 01:53:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na to, że w tym celu sprzedają drzwi dla zwierząt. Możesz nawet wybrać rozmiar.

Jeśli chodzi o instalację, myślę, że ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest wyśrodkowanie go na kołku.

Można by go wyśrodkować na słupku, jeśli ściana była zbudowana w taki sposób, że miała nagłówek. To byłoby jak małe okienko z ćwiekami do jacketów i ćwiekami króla. Po prostu żadnych kalek. Nie miałoby to jednak zastosowania w tym przypadku.
#2
+3
Jared Harley
2010-08-05 05:08:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wybrałbym instalację ścienną - ponieważ mieszkasz w Fargo, prawdopodobnie będziesz potrzebować dodatkowej izolacji, jaką może zapewnić.

PetCo prowadzi serię Perfect Pet All Weather Series Izolowane drzwiczki dla zwierząt i „ zestaw ścienny”, który umieszcza się w obszarze otworu.

picture of pet door
(źródło: petco.com)

W zależności od dzikiej przyrody na danym obszarze może być konieczne uwzględnienie innych zwierząt wymyśl, jak użyć drzwi, aby wejść do swojego domu. Istnieją różne typy drzwi elektronicznych, które można kupić, mając przywieszkę, którą można umieścić na obroży psa, aby umożliwić mu wchodzenie i wychodzenie.

Nasze drzwi to bardziej podstawowa wersja PetCo, które połączyłem powyżej, ale ma przesuwany panel po wewnętrznej stronie, który zamyka drzwi dla zwierząt. Niestety jeden z naszych psów boi się plastikowej klapki, więc jej nie użyje.

#3
+2
Brian
2010-08-05 01:52:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moi teściowie mają przesuwane szklane drzwi dla zwierząt. Drzwi mieszczą się w prowadnicy drzwi. U nich to działa dobrze. Może powinieneś to sprawdzić: http://www.amazon.com/PetSafe-Deluxe-Panels-Sliding-Medium/dp/B000633RX8

Pasuje do wysokości przesuwne szklane drzwi. Model, który mają, ma przezroczyste szkło, dzięki czemu nie tracisz widoczności. Inne modele mogą być wewnątrz całkowicie plastikowe z aluminiową ramą.

Można go zdjąć, ponieważ ma u góry zatrzask sprężynowy, który służy do mocowania go do drzwi. Wyobraź sobie, że obejmuje górną szynę i możesz ją przesuwać ręką w górę / w dół. Myślę, że jest to najmniej uciążliwe rozwiązanie.

Po zainstalowaniu przesuwne szklane drzwi opierają się o wkładkę drzwi dla zwierząt, więc psy przechodzą tylko przez drzwi. Możesz dodać izolację paskową w miejscu styku przesuwnych szklanych drzwi i drzwi dla zwierząt, aby ograniczyć ucieczkę powietrza.

Recenzje wydają się mówić, że nie uszczelnia się zbyt dobrze. Mieszkam w Fargo, ND, więc zimy są trochę ... mroźne. :-) To wygląda jednak interesująco. Czy zdarzyło by się, że zainstalowałbyś to zdjęcie? Zastanawiam się, jak wygląda od wewnątrz i czy drzwi przesuwne tracą uszczelnienie względem nieruchomego okna (szczelina między nimi, gdy drzwi się przesuwają).
Niestety nie mam zdjęcia. Jestem na Florydzie, więc zimy nie są już tak mroźne. Przesuwane szklane drzwi nie poruszają się jednak.
Poprawa izolacji jest prawdopodobnie łatwiejsza niż modyfikacja całej ściany.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...