Pytanie:
Jak usunąć samoprzylepne zabezpieczenia przed dziećmi z urządzeń?
spoulson
2010-08-18 06:53:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam kilka samoprzylepnych blokad zabezpieczających przed dziećmi, na przykład znalezioną w Amazon.

Kiedy przychodzi czas na ich usunięcie, czego należy zrobić, aby tego uniknąć niszcząc wykończenie urządzeń? Są przyczepione naprawdę dobrze i nie drgną ręką.

Child safety oven lock

Jakie wykończenie masz na swoich urządzeniach?
Mam to na białym piekarniku i zmywarce.
Trzynaście odpowiedzi:
#1
+11
Chris
2015-01-15 21:35:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Miałem je na pomalowanych drewnianych drzwiach szafy. Wsunąłem nić dentystyczną za plastikową część, która odcięła plastikowy zatrzask, pozostawiając piankę przyklejoną do drzwi. Następnie ręcznie zdarłem piankę i nie uszkodziła. Nie mogłem uwierzyć, jakie to było łatwe! Myślałem, że utknęło na dobre.

Łał. To działało jak UROK!
Zgadzam się z Chrisem, nić dentystyczna działała świetnie, ale usunąłem piankowy podkład oliwą z oliwek
Użyłem nici dentystycznej, aby odciąć rzeczy, a następnie użyj goo gone, jeśli się nie oderwie.
#2
+4
Joe
2010-08-18 15:52:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli klej to 3M VHB (Very High Bond), którego, jak sądzę, używają do `` pasków kontrolnych '', i nie ma na nim piankowego podłoża, możesz po prostu mocno docisnąć go, aby spróbuj go przekręcić. Trzymaj go tam pod naciskiem, a po kilku sekundach powoli się zwolni i odskoczy.

Jeśli jest wzmocniony pianką, to nie zadziała, ponieważ pianka pochłonie siłę, zapobiegając jej naniesiony na klej.

W zależności od stanu powierzchni, jak dobrze została ona przygotowana i jak długo była pozostawiona (co, jak przypuszczam, to miesiące), możliwe, że może to uszkodzić rzeczy - Wiele razy zdejmowałem farbę ze ścian za pomocą tego materiału. Twarde tworzywa sztuczne i bardziej błyszczące wykończenia wydają się wytrzymywać, więc większość urządzeń powinna być w porządku.

#3
+3
Brian
2010-08-18 19:15:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spróbuj go najpierw usunąć bez usuwania piankowego spodu. Piankę można rozpuścić przy stałym nakładaniu WD-40 i szorowaniu wilgotną szmatką. Kiedyś położyliśmy trochę tej piankowej taśmy klejącej na drzwiach starego mieszkania i odkryłem, że spryskując je WD-40 i szorując, mogłem łatwo usunąć taśmę piankową i pozostałości bez usuwania jakiejkolwiek znajdującej się pod spodem farby lub wykończenia.

Lubię GooGone do tego rodzaju zastosowań. Działa szybciej niż spirytus mineralny, ale nigdy nie porównywałem go z WD-40. Co więcej, pachnie lepiej.
Okazuje się, że udało mi się je oderwać za pomocą jakiegoś mięśnia, nie uszkadzając powierzchni. Są to podkład z pianki, więc chociaż sugestia Joe nie zadziałała, złuszczenie ich z powrotem zadziałało dobrze bez konieczności stosowania jakiegokolwiek WD-40 lub podobnego.
#4
+3
Jojo
2017-04-22 12:05:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyłem suszarki do włosów, aby zmiękczyć klej, a następnie go zeskrobałem. Działało dobrze, ale potem zauważyłem, że moje szafki z laminatu zaczęły wybrzuszać się w miejscu, w którym je podgrzałem! Coś, na co należy uważać, używając metody suszenia włosów. enter image description here

#5
+2
Megan
2017-08-14 22:26:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Włożyłem płaski śrubokręt i delikatnie i powoli pociągnąłem do przodu, aż ustąpił. Jeśli nie użyjesz narzędzi mocno / szybko, plastikowy zacisk pęknie.

enter image description here enter image description here

#6
+2
Ron
2020-07-26 23:54:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wappa Baby zabezpieczony przed dziećmi zamek dźwigniowy. Urządzenia zostały przymocowane do Andersena na zewnątrz malowanych fabrycznie drzwi i były przymocowane do drzwi na trzy tygodnie. Ręcznie podważyłem odblokowane urządzenie, pociągając za część obrotową. Zacznij powoli, od razu wyskoczy. Zrobiłem trzy zamki po 10 sekund każdy. Przy okazji, zamki działały dla nas bardzo dobrze.

Witam i witamy w Home Improvement.Dziękuję za odpowiedź;niech nadchodzą.I prawdopodobnie powinieneś [wybrać się na naszą wycieczkę] (// diy.stackexchange.com/tour), aby poznać szczegóły dotyczące współtworzenia tutaj.
#7
  0
theirishpoo
2015-11-12 22:17:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostrym końcem użyłem otwieracza do butelek i użyłem go do podważenia podstawy. Staromodny otwieracz do puszek, ten, który jest spiczasty i otwiera trójkąt. Oddziel dwie górną i dolną część, tak jakbyś otwierał szufladę. Dolna część ma kwadratowy kształt, w miejscu, w którym zatrzaskuje się górna. Użyłem metalowego otwieracza do butelek ze spiczastym końcem i wyciągnąłem go z szuflady szafki. Zadziałało i usunęło też lepką część. Działało tak dobrze, że mogłem ponownie użyć zatrzasku i umieścić go w odpowiednim miejscu w szufladzie szafki. Kiedy pierwszy raz umieściłem taki, umieściłem go nieprawidłowo na szufladzie. Górna część znajdowała się w mojej pierwszej szufladzie, a spód znajdował się w drugiej szufladzie. Nie podobało mi się to ustawienie. Teraz górna część znajduje się z boku szuflady, gdzie jest ściana, a spód znajduje się na samej szufladzie. Mój syn nie może dostać się do tej szuflady.

#8
  0
Oscar
2015-12-11 09:06:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyj ostrego bezzębnego noża, aby powoli odciąć lepką część. Każde zajmuje 1 minutę

#9
  0
RoboKaren
2015-12-11 09:29:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyj suszarki do włosów, aby zmiękczyć klej / podłoże i skrobaka do farby, aby podważyć / zepchnąć klej.

#10
  0
Don Samborski
2017-10-03 21:28:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ten rodzaj, który mieliśmy, to bardzo cienka pianka przyklejona do szuflady szafki.
Jedyne, co zrobiłem, to wbić nóż do masła (tępy koniec) za zamek i wyskoczyć / podważyć. Piankę można wtedy dość łatwo oderwać, popychając ją palcem, zwijając i zwijając. Jeśli zostawiono duży kawałek pianki, było to łatwiejsze, ponieważ można było go uchwycić, ostrzyć i powoli oderwać. Wyczyść palcem i pocierając to, co zostało, a zwinie się do czegoś, co można usunąć. Końcowe czyszczenie za pomocą szmatki i wypolerowania wszelkich pozostałości. Wszystko to bez robienia bałaganu przez spryskanie WD-40 lub użycie dużej ilości szlamu.

To nic nie dodaje do zaakceptowanej odpowiedzi.
#11
  0
Mary Siegel
2018-01-25 00:01:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dziękujemy za wszystkie sugestie. Na podstawie tego, co powiedziałeś, usunąłem twardą plastikową część zamka. Następnie użyłem goo do namoczenia pianki. Po minucie podgrzałem piankę suszarką do włosów, a następnie wziąłem drewniany patyczek do skórek i zeskrobałem piankę i klej. Zajęło to trochę czasu, ale moje piece ze stali nierdzewnej nie zaszkodziły.

#12
  0
ngeean x
2018-02-19 00:43:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

NIE UŻYWAJ WD 40 NA WYKOŃCZONYM DREWNIE! Użyto dużej metalowej łyżki stołowej lub łyżki do serwowania i wciśnięto między szczelinę w plastiku a pianką i używano jako dźwigni i punktu podparcia. Zszedł od razu, a następnie nasyconą pianką płynnym złotem i zostawić. Piana odpadła od razu i nie zaszkodziła finiszowi

#13
  0
WilWa
2018-12-30 01:24:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Udało mi się użyć nici dentystycznej do „odpiłowania” plastikowych części, a następnie za pomocą plastikowej skrobaczki zeskrobałem piankę i większość kleju. Następnie użyłem Goo Gone, aby wyczyścić to, co zostało. Wygląda idealnie!To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...