Pytanie:
Ile powinno kosztować dodanie wyłącznika automatycznego?
Jeffrey Blake
2010-08-16 03:43:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W tym pytaniu, zapytałem o problemy między moim wyłącznikiem obwodu w obwodzie współdzielonym przez moją kuchenkę mikrofalową i pompę ściekową. Wniosek był taki, że należy dodać kolejny obwód, aby samodzielnie wspierać kuchenkę mikrofalową. Mam wolne miejsca na wyłączniki w pudełku. Zakładając, że wykonuję tę pracę elektryk, ile powinienem się spodziewać? Jeśli lokalizacja jest zmienna, jestem w środkowej Maryland.

Zauważ, że nowy obwód można dodać tylko do obsługi pompy ściekowej w niedokończonej piwnicy. Uważam więc, że powinien to być jeden z najłatwiejszych możliwych dodatków.

Możesz wspomnieć, gdzie jesteś (ceny wykonawców mogą się znacznie różnić). W mojej okolicy (przedmieścia Filadelfii) liczę na 60-75 dolarów dla każdego, kto się pojawi. Rzeczywista praca jest na szczycie tej liczby.
Właśnie dlatego mój pierwszy akapit kończy się słowami „Jestem w środkowej Maryland”
Trzy odpowiedzi:
#1
+6
Jeff Widmer
2010-08-16 09:24:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dość łatwo jest dodać dodatkowy wyłącznik do pudełka, ale oczywiście wymagałoby to pewnej minimalnej opłaty, a także kosztu wyłącznika, więc prawdopodobnie około 100 USD.

ALE zakłada, że ​​faktyczna linia dla pompy ściekowej / kuchenki mikrofalowej (tej, którą chcesz umieścić w nowym obwodzie) jest całkowicie samodzielna. Widziałem ciekawe okablowanie w starych domach, gdzie jedna rzecz jest podłączona do drugiej, a do drugiej i ostatecznie wszystko wraca do tego samego wyłącznika. Elektryk może potrzebować trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak obecnie okablowana jest kuchenka mikrofalowa i / lub pompa ściekowa, zanim będzie mógł zaproponować rozwiązanie. W takim przypadku spodziewałbym się znacznie wyższego rachunku (ponieważ nie jest to już trywialne zadanie polegające na „zainstalowaniu nowego wyłącznika”).

Okablowanie z jednego gniazdka do drugiego jest powszechne zarówno w starych, jak i nowych konstrukcjach.
Dziękuję za podanie liczb i uzasadnienia. Wydaje mi się, że nie będę wiedział na pewno, dopóki kogoś nie wyciągnę, ale to pomaga mi wiedzieć, czego się spodziewać!
#2
  0
nstenz
2010-08-21 01:01:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jedynym sposobem na uzyskanie dokładnych danych dla Twojej okolicy jest wezwanie grupki elektryków w pobliżu, a oni nie będą w stanie podać dokładnej liczby bez jej sprawdzenia. Powinni jednak być w stanie podać zakres.

Pompa miski olejowej powinna mieć własny obwód 20 A bez GFCI . (GFCI może być teraz wymagany przez wydanie NEC 2008. Zaktualizuje, gdy będę wiedział na pewno.)

Światła i gniazda mogą pozostać w tym samym obwodzie, jeśli gniazda mają ochronę GFCI .Prawdopodobnie będą chcieli przenieść kuchenkę mikrofalową do innego obwodu, gdy są w tym miejscu - niepowiązane lokalizacje naprawdę nie powinny mieć wspólnego obwodu.

Jeśli robią jakiekolwiek modyfikacje obwodu który ma coś, na co nie zezwala obecny kod elektryczny (a tak jest), będą musieli to wszystko naprawić.

dlaczego miska olejowa nie miałaby używać GFCI? W moim przypadku studzienka była podłączona do obwodu w piwnicy połączonego z metalowym przewodem, a inspektor kazał nam użyć GFCI, ponieważ znajdował się w piwnicy.
@mohlsen: zdarzyło się, że zdarzyło Ci się, że zdarzyło Ci się, że zdarzyło Ci się, że obwód GFCI przypadkowo się na tobie potknął? Teraz wyobraź sobie, że nie musiałeś uruchamiać pompy od 10 miesięcy i śpisz lub jesteś daleko w pracy, gdy nadejdą deszcze ... jeśli obwód został wyzwolony, nie ma studzienki i zalana piwnica.
Tak - niegdyś zalecane (wymagane?) Były wyłączniki GFCI do instalacji pomp ściekowych, ale ze względu na ryzyko zalania NEC stwierdza teraz konkretnie, że pompy ściekowe nie powinny być chronione GFCI. Zdecydowali, że zalana piwnica jest bardziej narażona na porażenie prądem niż pompa ściekowa bez GFCI. Tylko nie pływaj w piwnicy! Mohlsen, sprawdzałbym regularnie, czy nie zadziałał przerywacz. Jeśli ma fałszywe tripy, dzwoniłbym do twojego inspektora i pytał, czy możesz to zmienić.
ma sens. Zamienię go na standardową wtyczkę.
Może się mylę. Wydanie NEC 2008 obowiązuje teraz w mojej jurysdykcji, a jedna z książek, które czytam mówi, że wszystkie niedokończone pojemniki w piwnicy muszą mieć ochronę GFCI, bez wyjątku (zmiana kodu w 2008 r.). Spróbuję znaleźć sekcję w aktualnym NEC, którą można przeczytać za darmo, jeśli zarejestrujesz się na nfpa.org (ale nie ma wyszukiwania ani drukowania). Więc to zdecydowanie zależy od lokalnych przepisów.
#3
  0
Harper - Reinstate Monica
2019-12-05 01:34:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Części są tanie

5 $ za wyłącznik (9 $ jeśli Square D QO, 50 $ jeśli przestarzały panel taki jak Pushmastic, FPE, Zinsco itp.)

15 $ do przewodu elektrycznego.

???? do pracy.

Robocizna będzie się różnić gwałtownie ze względu na praktyczną trudność prowadzenia kabla i będzie zależeć od takich rzeczy, jak całkowita odległość, poziom wykończenia obszarów trasy (wykończenie vs niedokończona piwnica), czy ostatni facet zostawił ci jakiś kanał do wykorzystania, takie rzeczy.

Właśnie ta zmienność jest powodem, dla którego pytania kosztowne nie pasują do tego stosu.

Odłącz inne obciążenia

W zależności od fizycznego dostępu lepiej pozostawić kuchenkę mikrofalową w tym obwodzie i przenieść wszystko inne do alternatywnego obwodu. Kiedy ostatnio patrzyłem, wyloty i pompy w piwnicach zwykle znajdują się w piwnicach, a piwnice zwykle nie są ulepszane (lub niedostatecznie ulepszone) i łatwiejsze do zainstalowania okablowania (z pewnością nie trudniej). Dlatego lepszym planem może być przeniesienie pompy ściekowej i / lub zbiorników w piwnicy na oddzielne obwody.

Pozostaw oświetlenie piwnicy na obwodzie mikrofalowym; w dzisiejszych czasach oświetlenie jest bardzo małym obciążeniem i dobrze jest mieć światła w piwnicy, Nie gaśnie, gdy wyłączasz młot z uruchomionych narzędzi.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...